GALERIA TRĘBACKA4

Rafał Olbiński, General Consulate
the Republic of Poland in Munich

Rafał Olbiński znów doceniony za granicą – plejada.pl

Wystawa prac Rafała Olbińskiego w Monachium! – viva.pl

17. Warszawskie Targi Sztuki

Zapraszamy i czekamy na Państwa w Niszy nr 5.

Aukcja Młodej Sztuki w GALERII TRĘBACKA4

We współczesnym polskim, młodym malarstwie, często charakteryzowanym jako Młoda Sztuka, znajdujemy duże przestrzenie, światło – cienie, miłość, smutek, abstrakcyjne formy. Każdy obraz przenosi nas w inny świat. Świat przepełniony intymnością, radością, przyjemnością obcowania z materią malarską. Obrazy zgromadzone na przedaukcyjnej wystawie Młodej Sztuki w GALERII TRĘBACKA4 w Warszawie zostały starannie wybrane, z dużą atencją zarówno dla artysty jak i dla kolekcjonerów.

Teatralne, sugestywne, nieobojętne. W Galerii obejrzeć można obrazy i rzeźby takich artystów jak Maja Gajewska, Katarzyna Środowska, Dominik Smolik, Anna Jarzymowska, Weronika Raczyńska, Krzysztof Renes i wielu innych. Twórczość ich porusza czule struny, które powodują, że zaczynamy rezonować, wchodzić w tajemnicze meandry naszego człowieczeństwa, dotykamy swojej wrażliwości, zatrzymujemy się na chwilę. Robimy pauzę.

GALERIA TRĘBACKA4 mieści się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej przy ul. Trębackiej 4 w Warszawie. Swoją nazwę zawdzięcza adresowi, który jest znany w środowisku biznesu i kojarzy się nieodłącznie z inwestowaniem oraz dbaniem o rozwój kapitału polskiego. Pragniemy stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie nie tylko będzie można sztukę oglądać, ale też o niej porozmawiać, poznając współczesne trendy, które dominują na rynku sztuki w Polsce i na świecie.

KONTAKT

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa
t: +48 22 6309611 f: +48 22 6309725
e: kigcp@kigcp.pl

© 2020-2023 Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.